Juhtimiskool 2012 – Miks peaksid just Sina olema juht?

Juhtimiskool 2012 keskendus juhi isikule ja tema arengule organisatsiooni eestvedaja, strateegilise mõtlejana, motiveerijana, süsteemide loojana ning isiklikult efektiivse ja mõtleva inimesena.

Koolitajatena astusid 2012. aastal üles Vahur Murutar (SELF II), Elmo Puidet (BDA), Ülane Vilumets (Like a Local), Aivar Haller ning Kristjan Otsmann (Selge Pilt). Lisaks koolitustele saime esmakordselt osa ka intervjuudest Eesti tippjuhtidega – Alar Karise, Andres Susi ja Riina Vartsiga. Pikemat ülevaadet kõigist Juhtimiskooli koolitustest saad lugeda meie LIVE ülekande postitusest.

Juhtimiskool toimus suurepärastes Tartu Tervishoiu Kõrgkooli ruumides, toimumist toetas Tartu Linn. Noored Liidrid ise tegutsevad Sihtasutus Domus Dorpatensise alt. Juhtimiskooli aitasid veel korraldada ka AIESEC Tartu, Tartu Ülikooli üliõpilasesindus ning Maaülikooli Üliõpilasesindus.

Esinejate slaidid

Kõigi esinejate slaidid on sel aastal avalikud: Vahur Murutar – “Enda juhina kaardistamine”, Elmo Puidet – “Organisatsiooni arenguplaan”, Ülane Vilumets – “Motiveeriv organisatsioon” ning Aivar Haller – “Miks peaksid Sina kedagi juhtima?”. Kristjan Otsmanni koolitusel ei olnud slaide.

Juhtimiskooli fotod ja videod

Fotod leiad siit. Juhtimiskooli ametlik fotograaf oli juba teist aastat Jaak Kütt.

Teeme koolitustest suve jooksul ka 2-3 minutilised videod ning laeme need üles Noorte Liidrite Youtube kanalisse.

Toetajad ja partnerid

Juhtimiskooli põhitoetajad olid Tartu linn ja Tartu Tervishoiu Kõrgkool. Korralduspartnerid olid AIESEC Tartu, Tartu Ülikooli üliõpilasesindus ja Eesti Maaülikooli üliõpilasesindus. Suur aitäh teile kõigile!