Kandideeri uueks Noorte Liidrite juhiks!

Noorte Liidrite organisatsioon otsib endale järgmist juhatuse esimeest (ametiaeg 01.01.2012 – 01.07.2012)!

Meie organisatsioonil on korraga üks juht. See inimene valitakse ümarlaua osalejate poolt ning seda pooleks aastaks. Samas moodustavad organisatsiooni juhatuse pidevalt kolm inimest: eelmine, praegune ja järgmine juht. Vaata kes on teised Noorte Liidrite juhid (avaneb uues aknas).

Miks kandideerida?

  • Sul on juba veidi kogemust mõne noorteorganisatsiooni juhtimisega ning tahaksid seda kogemust kasulikult rakendada.
  • Tunned, et Tartu noorteorganisatsioonidel võiks efektiivsest info- ja kogemustevahetusest palju kasu olla.
  • Usud koostöö positiivsesse mõjusse ning tahaksid panustada selle intensiivsemaks muutumisse.
  • Tahad ennast proovile panna keerulisel maastikul muutuste juhtimisel – tahaksid uudset juhtimiskogemust.

Kõik need ja veel paljud teised põhjused annavad aimu sellest, miks Noorte Liidrite organisatsiooni (võrgustiku) juhtimine on üks põnev ja pidevalt väljakutsuv, kuid samas äärmiselt kasulik kogemus.

Mida see tähendab?

Noorte Liidrite organisatsiooni juhtimine tähendab pidevat mõttetööd – enda ja teiste tegevuse ning võrgustiku arendamise üle, uute võimaluste otsimist, pidevalt paljude inimestega suhtlemist, pidevat korraldamist ning lõputut vastupanu muutuste vastastelt.

Praktilise poole pealt saad Sa esimesed pool aastat olla juhatuse liige ning jooksvalt eelkäijalt õppida ning enda tegevust samal ajal planeerida. Juhatuse juhtimise ajal on Sinu käsutuses väike juhatus, kellega koos pead leidma võimalusi regulaarsete ümarlaudade toimumiseks, jooksvalt Tartus noorteorganisatsioonide valdkonnas toimuvaga kursis olema ning muutusi proaktiivselt suunama.

Loe ka Noorte Liidrite visioonidokumenti (avaneb uues aknas), kus on kirjas organisatsiooni eesmärk ja visioon tulevikuks.

Kuidas kandideerimine käib?

  1. Kõigepealt täida avaldus siin.
  2. 11.-12. juuni toimub noorte liidrite juhtimiskool, kus toimuvad ka meie valimised.