Marko Russiver: “Ainuke inimene, kellele midagi tõestama pead, oled sa ise!”


Esimese Noored Liidrid Offline Tallinnani on jäänud vaid loetud päevad. Ürituse eel võtsime löögile seekordse külalise, loovagentuur Yell! Creative Groupi loovjuhi Marko Russiveri ja küsisime talt kolm meid huvitanud küsimust.

Mida kujutab endast loovjuhi töö?
Klassikaliselt on loovjuhi töö tähendanud uute lahenduste välja mõtlemist ja copywriter’iga koostööd, et valmis ideed siis meeskonnale täita anda. Mina aga tunnen, et loovjuhi töö on eelkõige tekitada keskkonda, kus inimesed tunneksid end mugavalt mõtlemaks julgelt. Loovjuht on neile teatud mõttes psühholoogiline tugi, luues mõnusa ning turvalise baasi heade ideede tekkeks.

Mida sa oleksid soovinud teada siis, kui asusid end noore juhina teostama?
Seda kui väike Eesti turg on! Kui meie kolm suurt mobiilioperaatorit otsustaksid ühel hea päeval enda kogu turundamise ära jätta, siis vajuks ka Eesti turundusmaastik üsna kokku.

Kuidas hoiduda läbipõlemisest?
Kui üritad end pidevalt teistele tõestada, siis ei jõua kusagile ja võidki läbi põleda. Take it easy! Ainuke inimene kellele midagi tõestama pead, oled sa ise. Usun, et hommikul ärgates pead tõesti tundma, et tahad tööle minna ja tuleb tõesti nautida seda, mida teed.

Markot võib kuulama tulla 5. aprillil Offline Tallinnale. Registreerumine kuni 2.aprillini siin!