Noored Liidrid Pärnu Juhtimiskonverentsil!


Meil on väga hea meel teiega jagada uudist Noorte Liidrite osalemisest Pärnu Juhtimiskonverentsil, mille läbiv teema on sel aastal ebaõnnestumine. Tegemist on väga põneva ning samas nii juhtide seas kui ka ühiskonnas üldisemalt levinud arusaamade tõttu parasjagu intrigeeriva teemaga – tundub kehtivat põhimõte: kui oled eksinud, peida kõik jäljed, et kunagi üldse proovisid. Pärnu Konverentsid on aga võtnud endale väljakutse seda suhtumist Eesti juhtide seas muuta.

Esinejate nimekiri on pikk ja mainekas, alustades Financial Times’i kolumnistist, maailmakuulsate bestsellerite autorist Tim Harfordist ning INSEADi ärikooli strateegiprofessorist Douglas Frankist kohalike tippudeni nagu Swedbanki peadirektor Priit Perens ning Trigon Capital Groupi tegevdirektor Joakim Helenius. Esinejad räägivad nii enda ebaõnnestumistest, neist õppimisest, ebaõnnestumise kartusest ülesaamisest ning edaspidiste ebaõnnestumiste riski vähendamisest. Huvilised saavad kavaga tutvuda siin.

Nõustume Saku Õlletehase juhatuse esimehe Margus Kasteini öelduga: “Juhtimiskonverentsil on kohal Eesti juhtimispraktikud, absoluutne Eesti juhtimistipp. Näiteks Woody Allen on öelnud, et 80% edust sõltub sellest, kas olla kohal või mitte. Mina olen valinud kohal olemise.” Kohal oleme ka meie ning kui ka keegi meie lugejatest peaks konverentsil viibima, ootame alati uusi tutvusi ning põnevaid mõttevahetusi.

Lähemalt saab meie konverentsikajastusest lugeda järgmisel nädalal. Jääme põnevusega ootama!