Noorte Liidrite juhtimisportaal ja Maailmamuutja liitusid

jp_visuaal

DD Akadeemia brändi all tegutsesid viimase aasta jooksul kaks veebiportaali – üks käsitlemas juhtimisteemasid ning teine ühiskondlike muutuste ellukutsumist. Sel kevadel otsustas DD Akadeemia need portaalid kokku tuua, et oleks üks koht kust noor maailmamuutja inspiratsiooni, juhtimisnõu ning eeskuju leida võiks.

Neli aastat Noori Liidreid

Noorte Liidrite juhtimisportaal loodi 2011. aasta aprillis ning juba avamise hetkest hakkas lugejate huvi kiirelt kasvama. Vaid poole tegutsemisaasta jooksul jõuds portaal enam kui 1000 unikaalse külastajani kuus ning on edukalt tegutsenud tänase päevani. Nelja tegutsemisaasta jooksul on portaali külastatud üle 85 000 korra ning see on saavutanud kindla koha noorte juhtide abivahendite seas.

Noored Liidrid on DD Akadeemia all tegutsev vabatahtlik meeskond, mis sai alguse 2010. aastal SA Domus Dorpatensise projektina, mida rahastas Kodanikuühiskonna Sihtkapital. Sama meeskond on 2010. aastast alates korraldanud ka Noorte Liidrite juhtimiskoole (avaneb uues aknas) ning OFFLINE üritusi.

Sellega seoses panime kokku Noorte Liidrite juhtimisportaali kõige populaarsemate lugude TOP 11 (et ei oleks liiga ümmargune arv). (avaneb uues aknas)

Kuhu edasi?

DD Akadeemia juhtimisportaali toome kokku inspireerivad lood Eesti juhtidest ja muutuste eestvedajatest, kirjutame asjalike juhtimisraamatute kohta ning anname jätkuvalt praktilist juhtimisnõu noortele liidritele. Samuti jätkub traditsiooniliste Juhtimiskoolide korraldus.

Lisaks on DD Akadeemia 2015. aasta kevadest avanud ka kandideerimise DD Akadeemia liidriprogrammi. Sellesse programmi ootame noori, kes soovivad omandada praktilisi juhtimiskogemusi ning teha seda toetavas ja arendavas keskkonnas. Uuri programmi kohta lähemalt siit (kandideerimistähtaeg: 04.05).


Martin Noorkõiv

Martin Noorkõiv

Olen üsna veendunud optimist ja usun inimeste võimesse maailmas asju korda teha. Püüan oma igapäevases tegevuses ühendada ulmelisi visioone ning praktilisi väljakutseid kodanikuühiskonna, sotsiaalse ettevõtluse ning demokraatia arendamise juures. Töötan SA Domus Dorpatensise tegevjuhi ning Tartu Ülikooli üliõpilaskonna esimehena selle nimel, et tänastest noortest võiksid saada tulevased Eesti ühiskonna vastutustundlikud hoidjad ja arendajad. Lähemalt minu mõtetest ja tegemistest: martinnoorkoiv.com