Noorte Liidrite Juhtimisportaal on tagasi!

Tere, Juhtimisportaali lugeja!

Sa pole meist ammu kuulnud. Juhtimisportaalis on valitsenud vaikus juba enam kui pool aastat. Me pole selle üle uhked, aga meil on hea meel see paus lõppenuks kuulutada ja sind taas siin tervitada. Vaatamata kõigele pole me käed rüpes istunud ja meil on jagada mitu uudist.

Mis peamine – ehk märkad, et Noorte Liidrite ette on lisandunud DD. Need kaks D-d tähendavad Domus Dorpatensise Akadeemiat. Mis asi see DD Akadeemia veel on!? See on Noorte Liidrite taga seisev organisatsioon, mis töötab tegutsemisvõimeliste ja laia silmaringiga noorte pealekasvu nimel ehk siis selsamal eesmärgil, mis paneb pisut juhtimiskesksemalt tegutsema ka Noori Liidreid. DD Akadeemia tegemistega oled sa oodatud tutvuma lehel www.ddakadeemia.ee. Noored Liidrid aitavad edaspidi hea seista selle eest, et DD Akadeemiast väljuvad noored oskaksid ja tahaksid enda ümber toimuva eest vastutust võtta. Ja DD Akadeemia aitab omaltpoolt tuua kokku Noorte Liidrite ürituste ja Juhtimisportaali taga seisva meeskonna.

Kui sa, hea lugeja, nüüd ära ehmatasid, et maailm on teistpidi pööratud, siis muretseda ei tasu. Noored Liidrid tegutsevad edasi nagu varem, andes endast parima, et korraldada veelgi sisukamat Juhtimiskooli (juba juunis!), Offline’i (täpsem info peagi) ja jagada Juhtimisportaalis Eesti tippjuhtide, arvamusliidrite, silmapaistvate eeskujude ning oma ala ekspertide nõu. Loodame seejuures, et uus ja ajakohastatud portaal aitab sul huvipakkuvate teemade vahel kiiremini ja kergemini navigeerida.

Ja kuigi muutunud on logo, maha peetud pikale veninud puhkus ja juurde tulnud mitmeid värskete ideedega toimetuseliikmeid, pole kuhugi kadunud ka vanad lood. Endiselt on meiega Riina Vartsi südamlikud sõnad noorele juhile, Urmo Kübara kõige olulisem küsimus ja palju muud, mis loodetavasti pole ajaga noore maailmamuutja jaoks sugugi olulisust kaotanud.

Meil on hea meel, et sa kas taas või nüüd esimest korda oma tee siia leidnud oled. Kuna praegune pole sugugi kõige olulisem tekst selles portaalis, me sinu aega hetkel pikemalt ei võta. Küll aga loodame, et seda teevad teised siinsed kirjatükid. Mis muud, kui head lugemist, kaasa mõtlemist ja miks mitte ka meile tagasiside andmist või lausa ise siia kirjutamist!

Sinu Noored Liidrid.