Väärtuslik kogemus

Usume, et iga juhi karjääris on hetki, mil ta on tunnetanud, et mingi kogemus on avaldanud eriti olulist mõju tema juhtimisstiilile või arusaamadele – selliseid kogemusi “väärtusliku kogemuse” sarjas otsimegi.

Ühest küljest on alati kasulik õppida neilt, kes on kogenud ja kelle juhtimisstiil on juba välja kujunenud, samas tõenäoliselt ilmnevad kõige geniaalsemad lahendused probleemidele just värske pilguga vaadates. Seetõttu leidsimegi, et kõige kasulikum oleks neid kogemusi otsida noorte juhtide seast – kes on sageli väga intensiivselt arenevates organisatsioonides, kus vabatahtlike liikmete võimekus on väga varieeruv, tingimused pidevalt muutuvad ning kuna juhatuse ametiajad suhteliselt lühikesed, siis on kõigeks selleks ka tavaliselt äärmiselt vähe aega – need on aga meie meelest parimad tingimused selliste olukordade tekkeks.

Sarjas “Väärtuslik kogemus” analüüsivadki noored juhid oma kõige olulisemaid ja silmi avavamaid juhtimiskogemusi – vaatavad neile olukordadele võimalikult objektiivse pilguga otsa, mõtestavad oma kogemuse ning panevad olulised “terad” iseenda ja teiste noorte juhtide jaoks kirja.

Sari alustas septembris 2011. “Väärtuslik kogemus” sarja eest vastutab Noorte Liidrite kommunikatsioonijuht Marit Konks.

Varem ilmunud

Helen Lempu
Helen Lempu: kunst jääda juhina iseendaks

Dagmar Ilp
Dagmar Ilp: minu lõpetamata fresko

Kati Pärn
Kati Pärn: kõnni köiel, aga püsi tasakaalus

Marleen Pedjasaar
Marleen Pedjasaar: räägi oma inimestega

Gilber Kask
Gilber Kask: eesmärgistada ja loobuda juhirollist, et olla hea juht

Kristo Peterson
Kristo Peterson: kui juhtub, et Sa pole kõige targem

Erik Raudsepp
Erik Raudsepp: asi ei ole õnnes, kõik on Sinu enda teha!