Aastaauhinnad 2011

Sellel aastal valisid Noorte Liidrite liikmesorganisatsioonid esmakordselt Tartu Noorteorganisatsioonide seast välja kolme aastaauhinna laureaadid. Nende auhindadega tunnustavad noorteorganisatsioonide esindajad ise endi seast silma paistnud noorteühendusi. Preemiate üleandmine toimus 12. juunil Noorte Liidrite galal, mis oli ühendatud Juhtimiskooli piduliku lõpetamisega.

Tunnustuse jagamine toimus kolmes valdkonnas:

  1. Kõige arendavam noorteühendus 2011 – AIESEC Tartu – selles kategoorias tunnustame Tartu noorteorganisatsiooni, mis on aasta jooksul panustanud oma liikmete arengusse kõige rohkem.
  2. Kõige koostööaltim noorteühendus 2011 – Tartu Ülikooli üliõpilasesindus – selles kategoorias tunnustame Tartu noorteorganisatsiooni, mis on aasta jooksul olnud kõige avatum koostööle, teinud korduvalt koostööd teiste organisatsioonidega ja kellega on hea ja meeldiv koostööd teha.
  3. Suurima ühiskondliku mõjuga noorteühendus 2011 – Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts – selles kategoorias tunnustame Tartu noorteorganisatsiooni, mille tegevus on aasta jooksul silma paistnud suurima positiivse ühiskondliku mõjuga.

Auhindade saajad valisid hääletuse teel Noorte Liidrite organisatsiooni liikmesorganisatsioonide esindajad.

Palju õnne kõigile 2011 aasta auhindade laureaatidele!