Tutvu juhtimiskooli koolitajatega vol. 2

Täna teeme tutvust ka ülejäänud kolme Juhtimiskooli koolitajaga – Kristina Toms, Tiina Urm ja Hector C. Pagan. Teisipäeval avaldatud teiste koolitajate tutvustusi saad lugeda siit.

Kristina Toms

Kristina omab rahvusvahelise noorteorganisatsiooni juhtimise kogemust Eestis ja Austraalias ning on seeläbi palju kokku puutunud organisatsiooni jätkusuutlikuse küsimustega. Loe Kristina AIESEC-i kogemuste kohta siit.

Viimased 1,5 aastat veetis ta aga hoopis Jordaanias, kus omandas juhtimisarvestuse töökogemuse telekommunkatsiooni sektoris ning jätkab samadel radadel ka Eestis.

Tiina Urm

Tiinal on teadmised-kogemusted kommunikatsiooni ja PR-i vallas, mis pärit paljuski kodanikualgatuslike projektide vedamiselt (Teeme Ära prügikoristusaktsioon Eestis ja selle maailma viimine, Õnnepank, Teeme Ära Talgupäev, Toidupanga toetuskampaania.). Sellele lisaks ammutab Tiina rõõmu reisimisest, sukeldumisest, lugemisest ja inimestest enda ümber. Vaata Tiina esinemist PINC konverentsil (inglise keeles).

Hector C. Pagan

Hector töötab praegu Tartu Ülikoolis avaliku halduse lektorina, varasemalt on USAs töötanud mitmete mittetulundusühingute heaks, kus tema vastutuseks oli rahastuse leidmine erinevatele heategevusprogrammidele. Muuseas oli ta näiteks põhivastutav 14 miljoni dollari suuruse vangide rehabiliteerimisprogrammi rahastamise juures ning leidis aastas miljon dollarit taskukohaste elamute programmi jaoks – seda nii fondide kui ka erafirmade kaudu (Citigroup, JP Morgan Chase jt). Vaata lühikest intervjuud Hectoriga siin.

 

Juhtimiskool tuleb sel aastal veidi teistmoodi

Sel korral oleme ürituse ette võtnud veidi suurmalt kui eelmine kord – nimelt ootame osalema umbes 100 noort inimest, mis on peaaegu kolm korda rohkem kui mullu. Hetkel juba üle poole kohtadest ka läinud juba.

Lisaks kvantitatiivsetele muudatustele on ka kava läbinud kvalitatiivse uuenduskuuri ning oleme võtnud sihiks organisatsioonide probleemide lahendamise, kasutades läbimõeldud protsessi, mis seob koolitused, töötoad ja erilistes formaatides sessioonid kõik kokku ühe eesmärgi saavutamiseks.

Lisainfo ja registreerimine (veel vaid kaks päeva odavama osalustasuga registreerimiseks!) Juhtimiskooli siin: http://www.nooredliidrid.ee/juhtimiskool/